Przedstawiamy Partnerów Konkursu imienia redaktora Janusza Majki na Podcast Roku

Inicjatorzy projektu to grupa przyjaciół Janusza Majki, która składa sie z doświadczonych twórców radiowych i telewizyjnych, przedstawicieli środowisk akademickich, a także twórców: PR, reklamy oraz autorów profesjonalnych programów, obecnych dziś już tylko w Internecie,na platformach podcastowych. Przygotowanie takiego przedsięwzięcia nie jest możliwe bez wsparcia wielu instytucji i firm.

Partnerem Strategicznym jest platforma Incredible Inspirations Sebastiana Kulczyka, która ufunduje specjalną nagrodę tematyczną w kategorii ,,Dziecko w świecie nowych technologii?. W tej kategorii będziemy szukać podcastów opowiadających o świecie jutra i wpływie technologii na wszystkie dziedziny życia.

Jednym z pierwszych partnerów Konkursu została Fundacja Pomocy Szkole im. ks. Stanisława Konarskiego I LO w Rzeszowie, którego absolwentem był Janusz Majka.

Do  grona partnerów  dołączyli Kuźniar Media & Voice House oraz Magazyn Press. Od początku partnerem konkursu jest Radio 357, posiadające własną platformę podcastową „Twoje 357”, Patronite.pl, który wspiera pasję i talent ponad 5000 Twórców oraz Instytut Zamenhofa – pierwszy medialny think tank w Europie Środkowo ? Wschodniej. Za obsługę PR Konkursu odpowiada międzynarodowa agencja Molecule Group, a obsługę prawna konkursu zapewnia kancelaria BWW.

Największe podkarpackie uczelnie wyższe: Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa objęły Konkurs patronatem. Wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej gali w Rzeszowie w listopadzie 2021.