ZOSTAŃ PARTNEREM KONKURSU

Konkurs ”Podcast Roku? to pomysł wsparcia rozwoju wszystkich segmentow szybko rosnącego rynku podcastów w Polsce.  To idea rzetelnego i odpowiedzialnego dziennikarstwa internetowego, szczególnie wśród tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej pracy. Aby to wsparcie było owocne, organizujemy wsparcie mecenasow i partnerow, którzy wesprą laureatów konkursu finansowo i merytorycznie. Nagroda dla debiutantów, będzie mieć charakter nie tylko pieniężny, ale będzie również pakietem profesjonalnego wsparcia budowy i rozwoju  podcastów w aspekcie dziennikarskim, marketingowym, technicznym.

Partnerem Strategicznym jest platforma Incredible Inspirations Sebastiana Kulczyka, która ufunduje specjalną nagrodę tematyczną w kategorii ,,Dziecko w świecie nowych technologii?. W tej kategorii będziemy szukać podcastów opowiadających o świecie jutra i wpływie technologii na wszystkie dziedziny życia.

Jeśli chcesz mieć w tym udział i połączyć swoją markę z rozwojem podcastów w Polsce – zostań MECENASEM Konkursu. Pierwsze firmy, które zdecydowały się na swój udział finansowy w naszym przedsięwzięciu to:

Są też z nami już firmy i instytucje, które nam zaufały i dzielą się z nami swoją wiedzą, prestiżem oraz merytorycznym wsparciem dla rozwoju  rynku podcastow w Polsce.

Cenne jest dla nas także honorowe wsparcie ze strony Twojej prestiżowej instytucji. Naszymi patronami są już wszystkie największe uczelnie wyższe na Podkarpaciu, w tym Politechnika Rzeszowska – Alma Mater redaktora Janusza Majki.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Do wsparcia i udziału w organizacji Konkursu zapraszamy wszystkich, którym bliskie są ideały uczciwego dziennikarstwa, wsparte rzetelną wiedzą i wysokimi umiejętnościami warsztatowymi ? czyli wartości, które szczególnie cenił Janusz Majka. W ramach wspolpracy z Mecenasami konkursu oferujemy m.in.

  • informacje o udziale finansowym lub innym wsparciu projektu na wszystkich materiałach dotyczących Konkursu
  • możliwość udziału przedstawiciela w Kapitule Konkursu
  • możliwość ufundowania i przyznania w porozumieniu z Jury Konkursu dodatkowych nagród i wyróżnień finansowych lub rzeczowych (w tym np. promujących dziedzinę, w której działa Patron/Partner/Mecenas)
  • udział w uroczystości rozdania nagród (podczas Gali Konkursu)
  • stałą współpracę zgodną z celami statutowymi oraz z profilem dzialaności/zainteresowań Mecenasa/Sponsora, z docelowo powołaną Fundacją im. Janusza Majki,