ZOSTAŃ PARTNEREM KONKURSU

Konkurs Podcast Roku to pomysł wsparcia rozwoju wszystkich segmentow szybko rosnącego rynku podcastów w Polsce.  To idea rzetelnego i odpowiedzialnego dziennikarstwa internetowego, szczególnie wśród tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej pracy. Aby to wsparcie było owocne, organizujemy wsparcie mecenasow i partnerow, którzy wesprą laureatów konkursu finansowo i merytorycznie. Nagroda dla debiutantów, będzie mieć charakter nie tylko pieniężny, ale będzie również pakietem profesjonalnego wsparcia budowy i rozwoju  podcastów w aspekcie dziennikarskim, marketingowym, technicznym.

Partnerem Strategicznym jest InCredibles – program mentoringowy dla młodych przedsiębiorców z wizją.

Partnerem głównym tegorocznej edycji jest Audioteka

Z kolei Partnerem Technologicznym jest Orange Polska

Natomiast partnerami organizacyjnymi są:

Jeśli chcesz mieć w tym udział i połączyć swoją markę z rozwojem podcastów w Polsce – zostań MECENASEM Konkursu. Pierwsze firmy, które zdecydowały się na swój udział finansowy  w konkursie Podcast Roku 2023 to:

Są też z nami już firmy i instytucje, które nam zaufały i dzielą się z nami swoją wiedzą, prestiżem oraz merytorycznym wsparciem dla rozwoju  rynku podcastow w Polsce. Dlatego miło nam przedstawić Partnerów Konkursu:

Oraz Patronów Medialnych:

Cenne jest dla nas także honorowe wsparcie ze strony Twojej prestiżowej instytucji. Patronat honorowy nad konkursem objął marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl oraz największe podkarpackie uczelnie wyższe, z którymi współpracował Janusz Majka: Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Do wsparcia i udziału w organizacji Konkursu zapraszamy wszystkich, którym bliskie są ideały uczciwego dziennikarstwa, wsparte rzetelną wiedzą i wysokimi umiejętnościami warsztatowymi ? czyli wartości, które szczególnie cenił Janusz Majka. W ramach wspolpracy z Mecenasami konkursu oferujemy m.in.

  • informacje o udziale finansowym lub innym wsparciu projektu na wszystkich materiałach dotyczących Konkursu
  • możliwość udziału przedstawiciela w Kapitule Konkursu
  • możliwość ufundowania i przyznania w porozumieniu z Jury Konkursu dodatkowych nagród i wyróżnień finansowych lub rzeczowych (w tym np. promujących dziedzinę, w której działa Patron/Partner/Mecenas)
  • udział w uroczystości rozdania nagród (podczas Gali Konkursu)
  • stałą współpracę zgodną z celami statutowymi oraz z profilem dzialaności/zainteresowań Mecenasa/Sponsora, z docelowo powołaną Fundacją im. Janusza Majki,